Oferta

PARKIET HAJNÓWKA

Firma “Parkiet Hajnówka” jest firmą rodzinną od kilku pokoleń kultywującą tradycje przerobu drewna. Powstała na bazie Hali Materiałów Podłogowych Hajnowskiego Przemysłu Drzewnego, której historia zaczęła się uruchomieniem parkieciarni w Hajnówce w 1933 roku. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment lakierowanych i olejowanych desek podłogowych produkowanych z rodzimych gatunków drewna: dębu i jesionu.

W chwili obecnej Parkiet Hajnówka to niewątpliwie jeden z czołowych producentów podłóg drewnianych w Europie. Najwyższej jakości maszyny, doświadczenie oraz szeroki wybór kolorystyczny to cechy wyróżniające “Hajnówkę” na tle konkurencyjnych firm.

DESKA DWUWARSTWOWA HAJNÓWKA DUO – wykonana jest z dwóch sklejonych warstw: dolnej – wytrzymałej sklejki brzozowej oraz górnej – dębowych bądź jesionowych lameli. Produkt dzięki swojej konstrukcji doskonale sprawdzi się także na ogrzewaniu podłogowym. 

Grubość deski to 15 mm, długości produkowane są w mixie: od 50 centymetrów do 2 metrów, szerokość Hajnówki DUO w porównaniu do tradycyjnych litych desek robi wrażenie – może ona osiągnąć nawet 220 mm. Deski w swojej budowie posiadają także: czterostronną 1 mm mikrofazę, grubość lameli 3,2 mm, która jest jednocześnie warstwą użytkową produktu, a także powszechnie używany sposób łączenia desek na pióro/wpust.


Przykłady dekorów wykończone woskiem olejnym:

DĄB ANTIQUE
AGAT
ARENIT

Kategorie