Salon Parkiet Sp. z o.o.

ul. Towarowa 22 85-746 Bydgoszcz

+48 52 345 31 26

+48 52 345 31 26

biuro@salon-parkiet.pl

Zapraszamy do kontaktu!

O NAS

 

o nas8Firma “Salon Parkiet” jest firmą działającą na rynku w branży podłogowej już od 2004 r. Zgromadzona w tym czasie wiedza i doświadczenie stawia nas jako wiodącego dystrybutora czołowych polskich producentów.

Oferujemy Państwu bogatą ofertę podłóg drewnianych ( parkietów, desek, mozaik) wraz z profesjonalną i kompleksową usługą montażową i doradztwem z zakresu ich wykończenia, użytkowania i pielęgnacji.

Przed przyjęciem zamówienia wykonujemy precyzyjne pomiary co do jakości i wilgotności podłoża.  Każda podłoga jest przez nas montowana z należytą starannością i dokładnością.  W związku z tym, iż w naszej ofercie znajdą Państwo również  listwy przypodłogowe z tego samego drewna co podłoga, posługując się tym samym produktem wykończeniowym co producent jesteśmy w stanie wykonać odwzorowanie koloru na listwie. Stwarza to możliwość uzyskania niepowtarzalnego efektu tym bardziej, iż listwy występują w różnych profilach.

Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy również w ciągłej sprzedaży przeznaczone dla danego producenta środki do pielęgnacji podłogi,  a każdy klient, który zakupi u nas podłogę z montażem otrzymuje od nas pełną instrukcję pielęgnacji wraz z niezbędnymi akcesoriami. Stosowanie tych środków jest gwarantem utrzymania w podłogi w świetnej kondycji a jej piękny wygląd utrzymuje się przez długie lata.

W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, posiadamy również w ofercie drzwi wewnętrzne, deski tarasowe, drewniane płytki tarasowe.

W przypadku  zakupu podłogi drewnianej surowej, odpowiednio do każdego gatunku dobieramy materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Polecamy chemię pod i do drewna ( grunty, masy, kleje, lakiery, oleje, środki do pielęgnacji podłóg) firm Bona, Pallman, Uzin, Osmo, Saicos i Domalux Professional.

Doradzamy dobór kolorystyki, rodzaju drewna i sposobu wykończenia powierzchni, tak aby spełniła wymagania i oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Zadbaj z nami o środowisko,

skorzystaj z oferty naturalnych produktów.

Nasze deski pochodzą od producentów czerpiących materiał tylko z ekologicznych upraw. W naszej ofercie znajdziesz również środki ochrony podłóg, które są bezpieczne dla otoczenia i nietoksyczne.